سلام،
در سال گذشته میلادی سونی با معرفی هدست واقعیت مجازی خودش با قیمت مناسبتری نسبت به رقبا امکان به دست آوردن تجربه واقعیت مجازی رو برای افراد بیشتری فراهم کرده و امسال هم شاهد بازی های واقعیت مجازی بیشتری خواهیم بود. بازی هایی مثل Resident Evil 7 همین الان هم جزو بازی های پرفروش هستن و با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی تجربه ای رو به گیمر ها ارایه می دن که تا پیش از اون چیزی شبیه به اون وجود نداشته. تصور حضور در محیط ترسناکی مثل فضای Resident Evil 7 واقعا می تونه حس ترس رو به آدم القا کنه و حالا تکنولوژی واقعیت مجازی این تصور رو به فاصله بسیار کمی از واقعیت و به نزدیکی چشم گیمرها آورده.

همونطوری که احتمالا تاحالا متوجه شدید آپارات امکان آپلود و پخش ویدیوهای واقعیت مجازی و یا همون ۳۶۰ درجه رو فراهم کرده. این امکان مخصوصا برای گیمرها چیز جالبی می تونه باشه. با استفاده از این حالت در صورتی که در هنگام آپلود ویدیو تیک ویدیو ۳۶۰ درجه رو فعال کرده باشید ویدیو نهایی به صورت ۳۶۰ درجه نشون داده میشه. ما منتظر دیدن ویدیوهای ۳۶۰ درجه شما روی آپارات گیم هستیم. هر چند که می دونیم ساخت این ویدیو ها تفاوت بسیاری داره با ویدیوهای معمولی از فرآیند تصویر سازی گرفته تا تدوین. 

ما در آپارات گیم فکر میکنیم که آینده جذاب و هیجان انگیزی در انتظار تکنولوژی واقعیت مجازی باشه و خوشحال می شیم نظرتون رو راجع به این روند جدید چه در بازی ها و چه در ویدیوها با ما در میون بگذارید.