سال جدید میلادی شروع شده و بازی هایی که مدت ها منتظرشون بودیم دارن کم کم وارد بازار می شن. یکی از اون بازی ها که خیلی همه ما رو هیجان زده کرده Resident Evil VII biohazard بود. منتظر دیدن ویدیوهای گیم پلی شما از این بازی هستیم. البته خیلی خوب می شه اگر قبل از شروع ویدیو اعلام کنید که ویدیویی که قراره پخش بشه مناسب چه سن و سالیه. مثلا همین  Resident Evil VII که اینقدر خشنه که حتی بعضی از مسن ترها هم خیلی راحت نمی تونن گیم پلی هاش رو تماشا کنن، چه برسه به بچه های کم سن و سال.

مورد دیگه ای که کم کم داره روی آپارات شکل می گیره ورود برنامه هایی هستن که به صورت کامل و یا بخشی از اون ها تم گیمینگ و بازی دارن و می تونن مخاطبی که گیمر نیست رو هم جذب کنن. برنامه هایی مثل بازی شو، رومیزشو و هشتگ. این اتفاق باعث میشه که غیرگیمرها هم با دنیای گیم آشنا بشن و دیدشون نسبت به گیمرها منصفانه تر بشه. خود این موضوع می تونه کمک شایانی بکنه به جا افتادن صنعت گیم و یه صنعت جنبی و نسبتا جدید گیم، که بهش می گن تهیه کنندگی ویدیوهای گیمینگ و تو دنیا هم می بینیم که بسیار پرطرفداره.

هر کدوم از شما که ویدیو و محتوایی در زمینه گیم تولید می کنید و اون رو به اشتراک می گذارید یک تهیه کننده ویدیوهای گیمینگ محسوب می شید و ما سعی می کنیم با در اختیار قرار دادن پلتفرم آپارات کمک کنیم که این محتواهای تولیدی شما توسط باقی گیمرها و حتی غیرگیمرها دیده بشن و تا شاید در آینده این صنعت تولید محتوای گیمینگ به عنوان یک شغل جا بیفته همونطوری که در بسیاری از نقاط دنیا این اتفاق افتاده. این موضوع بدون همکاری و خواستن خود شما گیمرها برای تولید ویدیوهای جذاب و با کیفیت تر اتفاق نمیفته.

برای همه شما آرزوی موفقیت می کنیم و منتظر دیدن ویدیوهای شما هستیم.