سلام و ممنون از پیام هاتون.

ما همه پیام ها رو تک تک خوندیم و سعی کردیم که به همشون پاسخ بدیم. چیزی که از بین این کامنت ها دستگیرمون شد این بود که خیلی از شما سوالات و دغدغه های مشترکی دارید. بنابراین تصمیم گرفتیم این پست رو اختصاص بدیم به پاسخ به این سوالات مشترک تا اون هایی که فرصت نکردن برامون کامنت بزارن هم جوابشون رو بگیرن. خب بریم سراغ سوالات و جواب ها.

سوالی که چندین بار پرسیده شده بود راجع به نحوه کسب درآمد بود. درباره این موضوع باید بگم که کار بسیار دشواریه اگر ما بخوایم به گیمرها مستقیما پرداختی داشته باشیم. چرا که اولا تعداد گیمرهایی که روی آپارات ویدیو آپلود میکنن خیلی زیاده و برای ما با امکاناتی که داریم مقدور نیست که بخوایم به این همه کاربر که کارمند ما هم نیستن پرداختی داشته باشیم. یه راه پیشنهادی که به ذهن ما میرسه اینه که تلاش کنید و ویدیوهای جذاب و غیر کپی بسازید تا تعداد بازدیدهای کانالتون بره بالا. بعد از اون می تونید دنبال اسپانسر بگردید که بتونه تو تامین هزینه های کانالتون کمکتون کنه.

سوال دیگه ای که چندین بار ازمون پرسیده بودید راجع به قرار دادن امکان پخش زنده بود. در این مورد باید بگیم که ایجاد این امکان احتیاج به پیش زمینه هایی داره که تقریبا هیچ کدمشون فنی نیستن. در صورت رفع این موانع این امکان رو فعال می کنیم. ولی تا اون موقع فقط به صورت محدود و برای تست سیستم این امکان رو فعال می کنیم. ما هم مثل شما منتظر اون روز هستیم که بتونیم که قابلیت رو به همه گیمرها بدیم که بازی کردنشون رو به صورت زنده پخش کنن.

درباره ادامه مصاحبه با گیمرها پرسیده بودید از ما. بهتون اطمینان می دم که این کار رو فراموش نکردیم. این بخش حتما به زودی و در قالب یک برنامه جدید اتفاق میفته و از گیمرهای محبوب و پر طرفدار دعوت می کنیم که بیان تا با هم گپ دوستانه ای داشته باشیم و حرف هاشون رو به نمایندگی از طرف همه شما بهمون بگن.

راجع به آپلود کردن عکس برای ویدیو ازمون سوال کرده بودید. فعالسازی این امکان به خاطر احتمال سواستفاده هایی که میشه ازش کرد و بنا به تصمیم مدیریت کل آپارات فعلا در دستور کار نیست. در صورتی که این شرایط تغییر کنه حتما بهتون اطلاع رسانی می کنیم.

در  پایان هم یک خواهش. اون هم اینکه برای بهتر شدن این راه ارتباطی دو طرفه لطفا موقع کامنت گذاشتن اسم کانالتون روی آپارات رو هم اعلام کنید.

باز هم ممنون از همه شما که وقت گذاشتید.
بهنام کاکاوند