اگر این متن رو در «آپارات گیم» مشاهده می‌فرمایید پس متوجه شدید که برای بخش آپارات گیم وبلاگ راه انداختیم. این وبلاگ قرار راه ارتباطی ما و شما گیمرها باشه و از این طریق میخوایم بیشتر باهم در ارتباط باشیم. پس روی «بیشتر بخوانید» کلیک کنید و به وبلاگ بیاید تا بهتون بگیم که داستان وبلاگ آپارات گیم چیه.

 بخش آپارات گیم چند وقتی هست که به‌صورت متمرکزتر داره فعالیت میکنه و ما کلی برنامه و ایده جذاب داریم که میخوایم تو بخش آپارات گیم پیش ببریم و اجرایی‏شون کنیم؛ اما قطعاً تو بخش آپارات گیم ما یک سمت قضیه هستیم و سمت دیگه، شما گیمرها هستید. شما هم که هر روز میاید و به آپارات گیم سر می‌زنید، ویدئو روی آپارات گیم بارگذاری می‌کنید و خلاصه تو این بخش فعالیت دارید هم ایده‌ها و پیشنهادهایی دارید که به نظرتون اگر اجرایی بشن، آپارات گیم از اینی که هست هم جذاب‌تر میشه.
خب! چی از این بهتر. هم ما ایده‌هایی داریم و هم شما. فقط یه وبلاگی کم بود که از طریق اون بتونیم با هم تبادل نظر کنیم که حالا اون وبلاگ رو هم ایجاد کردیم. تو وبلاگ، ما از ایده‌ها و برنامه هامون میگیم و شما لطف می کنید در موردشون نظر می دید. شما هم در مورد ایده‌ها و پیشنهاداتتون بگید و ما در خصوص شون نظر بدیم و اگر ایده‌ها و پیشنهادها جذاب بود و همگی باهاشون موافق بودیم بریم برای اجرایی کردن ایده‌ها.
این اولین پست وبلاگ آپارات گیم هست و ما برنامه داریم اینجا رو تو بازه‌های زمانی کوتاه آپدیت کنیم و پست‌های جدید بذاریم. خلاصه کلام اینکه:
  • اگر حرفی دارید
  • اگر نظر و ایده‌ای دارید
  • اگر انتقادی دارید
  • اگر میخواید بدونید آپارات گیم تو چه وضعیتیه
  • چه برنامه‌ها و ایده‌هایی قرار تو آپارات گیم اجرایی بشه
و سؤالاتی ازاین‌دست، یه چند دقیقه دسته بازی رو کنار بذارید و به وبلاگ آپارات گیم سر بزنید..